Historie Reconnection


Frekvence rekonektivního léčení přišly na svět přes Dr. Erica Pearla.

Eric Pearl byl původně americký lékař, který získal titul doktor na Cleveland Chiropractic College v Los Angeles. Po studiu se medicíny věnoval 12 let úspěšné chiropraxi.

Po zvláštních zážitcích, které měl jedné noci, začali jeho pacienti hlásit nezvyklé vjemy při jeho léčení a začalo docházet k "zázračným" uzdravením pacientů.

Po působení jeho rukou hlásili pacienti mimo jiné vyléčení z rakovin, nemocí souvisejících s AIDS, epilepsie, syndromu chronické únavy, roztroušené sklerózy, revmatismu a osteoartritidy, porodních defektů, mozkové obrny a dalších vážných chorob.

Eric  Pearl zpočátku nevěděl o co jde, ale začal hledat odpovědi. Některé zprávy dostal přes samotné pacienty, další otázky mu pomohli zodpovědět vědci a kvantoví fyzici a některé odpovědi časem nalezl sám v sobě. Na Arizonské univerzitě probíhala řada měření a výzkumů pod vedením dr. Garyho Schwarze. V současné době je Rekonektivní léčení pod stálým drobnohledem vědců.

V průběhu času si Eric Pearl uvědomil, že každý, kdo se s Rekonektivními frekvencemi setkal, má schopnost s nimi pracovat. A proto sestavil výukový program, kde učí nejčistší formu, která není zatížená zbytečnými technikami, strachem nebo pomocnými berličkami.

Navíc učí i ostatní, aby začali důvěřovat svým instinktům.

Životní příběh Erica Pearla i více o Reconnection se dočtete v jeho knize "The Reconnection - Heal Others, Heal Yourself", kterou v českém překladu pod názvem "Reconnection návrat k léčivé energii - Uzdravte druhé, uzdravte sebe" vydalo nakladatelství PRAGMA.