Knihy a časopisy


Dr. Eric Pearl:  Reconnection - návrat k léčivé energii,

Uzdravte druhé, uzdravte sebe

První kniha nám zprostředkovává životní příběh Dr. Erica Pearla. Přibližuje způsob, jakým přišly Rekonektivní frekvence na svět a co v relativně klidném životě lékaře - chiropraktika to způsobilo. Dozvíme se, jak hledal Eric odpovědi, které by mu pomohly objasnit, o co vlastně jde a co nacházel. Je napsána čtivou, formou s lehkou ironií, která je Ericovi vlastní.

Zároveň zprostředkovává první kontakt s frekvencemi Rekonektivního léčení a uvádí zde způsoby, jak se naučit tyto frekvence cítit a používat ve svém životě. Mnoho lidí má během knihy zkušenost s tím, že frekvence začnou začnou být schopni fyzicky cítit sami na sobě. A do života začíná přicházet změna. 


Dr. Eric Pearl a Frederick Ponzlov - Šalamoun promlouvá

 O návratu k léčivé energii vašeho života

Tato druhá kniha Dr. Erica Pearla a Fredericka Ponzlova je trochu jiná, než kniha první.  Z velké části se jedná o chanellovaný materiál, který byl produktem jejich 12leté spolupráce.

Tato se napoprvé čte obtížněji, než kniha první. Přináší mnoho velmi hlubokých myšlenek, které nám objasňují to, čeho se při Rekonektivním léčením dotýkáme. Popisuje existenci člověka v daleko hlubším a širším kontextu, než na první pohled můžeme vidět. Propojenost, ve které se všichni nacházíme a souvislosti našich životů.

Malá ukázka z knihy:

"Udržujme svou pozornost na procesu. Výsledek je darem procesu. Proces. Při něm sílíme. Cesta, po které jste se vydali, vás vede na zvláštní místo a velkolepým způsobem otevře vaše srdce."

Časopisy

V březnu 2017 vyšlo první číslo časopisu Rekonektivního Centra s názvem Life Progress. První číslo vzniklo ku příležitosti 1. výročí založení Centra. Časopis vychází jako "občasník" a již dnes se můžete těšit na další čísla, kde se průběžně budete dozvídat o tom, co vlastně Rekonektivní léčení a proces Znovunapojení je, co na ně říká věda, příběhy z praxe a mnohá další témata. I Vy sami nám svými podněty či zkušenostmi můžete pomoci časopis tvořit.

Příjemné počtení :)