Setkání a povídání nad knihou Šalamoun promlouvá

28.07.2020

Milí přátelé,

srdečně Vás zveme na oblíbenou akci v našem Rekonektivním centru. Již několikátý rok se společně setkáváme při společném čtení, povídání, sdílení, kde nechybí ani kupa legrace. Pokud neznáte knihu s názvem Šalamoun promlouvá, klidně ji při čtení úryvků knihy, přijďte poznat a pokud ji znáte, přijďte ještě klidněji... už víte, co Vás čeká :). I když jaké přesně bude další setkání se teprve uvidí, pokaždé je to jiné, vždy je to milé ... a vždy nás to zase o kus posune :). 


Autorem knihy je Dr. Eric Pearl a napsal ji  ve spolupráci s Fredericem Ponzlovem. Kniha pojednává o hlubších filozofických myšlenkách na téma rovnováhy, smyslu života a integrity v našem životě. Jedná se o chanelingový materiál, který pomáhá lépe pochopit život a vlastní existenci.
Celou akcí nás bude provázet mentor a kouč Vladimír Ekart společně s praktiky Rekonektivního Centra.


Kdy: 28.07.2020, 17-19hod
Kde: Rekonektivní Centrum, Hybernská 24, Praha 1, 3.patro vlevo


V rámci setkání se dozvíte něco více o tomto tématu a máte možnost se zeptat na cokoli, co vás zajímá o Rekonektivním léčení a procesu Znovunapojení (The Reconnection). 


Akci jsme pro vás připravili zcela zdarma. Pro rezervaci pošlete email na: rihova@cestavazky.cz , kapacita míst je omezena.
Těším se na Vás

Pavla Říhová a  Praktici Rekonektivního Centra