Setkání nad knihou Šalamoun promlouvá a Enochovy klíče

26.10.2021

Milí přátelé,
opět Vás srdečně zveme na setkání nad knihami, které mohou vnést další rozměr  do Vašeho života. Budeme společně číst, diskutovat, povídat a zcela jistě nebude chybět ani sranda. 

Kniha Šalamoun promlouvá, která vznikla ve spojení s frekvencemi Reconnective Healing, napsal Dr. Eric Pearl ve spolupráci s Fredericem Ponzlovem. Pojednává o hlubších filozofických myšlenkách na téma rovnováhy, smyslu života a integrity v našem životě. Jedná se o chanelingový materiál, který vám pomůže lépe pochopit život a vlastní existenci.

Zároveň se budeme věnovat knize, která stála před vznikem Reconnective Healing a bez níž by to celé nevzniklo. Jmenuje se Enochovy klíče (Keys of Enoch). Tuto knihu napsal J.J. Hurtak již v roce 1973 a jak on sám píše, je psána "v logo-symbolickém kódu, který funguje jako pictogram i abeceda, takže každé písmeno a slovo představuje vizuální scénář ve větší posloupnosti - sekvenci významu". Není snadná na čtení, ale spojuje nás s obrovskou hloubkou. Její části přeložil Vláďa Ekart a dělí se s námi o ně.

Kdy: 26.10.2021, 18-20hod
Kde: Rekonektivní Centrum, Hybernská 24, Praha 1, 3.patro


V rámci setkání se dozvíte něco více o tomto tématu a máte možnost se zeptat na cokoli, co vás zajímá o Reconnective Healing a procesu The Reconnection.


Akci jsme pro vás připravili zcela zdarma. Pro rezervaci pošlete email na: rihova@cestavazky.cz, kapacita míst je omezena.
Těšíme se na Vás 

Pavla Říhová a Praktici Rekonektivního Centra