Léčení konkrétních onemocnění

Někteří lidé přicházejí k praktikovi Rekonektivního léčení, protože je k tomu dovedlo řešení nějakého zdravotního problému. Rekonektivní léčení pracuje na jiném principu než "západní" medicína, proto dává novou naději i tam, kde klasická medicína má své hranice. Každá z metod má svá opodstatnění a má také svá určitá omezení. Není to o tom, že něco je lepší nebo horší, je to jen jiné. Kdoví, třeba jednou budou schopny jít ruku v ruce s tím, že každá nalezne nejlepší pole pro svou působnost.

Já osobně mám k západní medicíně, k lékařům a sestřičkám hluboký obdiv. Jsou to lidé, kteří zasvětili svůj život pomoci jiným. Stálo je to nesmírně mnoho času a úsilí. S některými z nich jsem se setkala při své cestě ze dna nahoru. Nebýt jich, nebyla bych dnes tady a nejen to, nebýt jich, nevěřila bych opět v lidi.


Podstatné je uvědomit si, že při Rekonektivním léčení je léčen člověk jako celek. Zasahuje všechny roviny člověka - fyzickou, psychickou, mentální i duchovní. Nejde o léčbu zaměřenou na nějaké konkrétní onemocnění. Rekonektivní léčení uvádí do hluboké rovnováhy všechny úrovně člověka neoddělitelně. To je i důvodem toho, proč jsou výsledky Rekonektivního léčení u pacientů se stejnou lékařskou diagnózou odlišné. Jde o odlišné bytosti, s různými zkušenostmi, které mají pouze stejné projevy určitého onemocnění. Někdy se může stát, že klient po ze sezení nevnímá zlepšení stavu, které očekával. A v tom to bývá... dokud něco očekáváme, zužujeme prostor, přes který se díváme na svět. Chápu, že když nás v životě něco trápí, bere to kus naší pozornosti a energie. To není rovnovážný sav. Rekonektivní léčení nás potom k opětovné rovnováze vede, k takové, která je na opravdu hluboké úrovni, k takové, která se dotýká bytí člověka. Pokud si léčení hned nevšimneme, neznamená to, že by  neproběhlo, jen se děje nejspíš jinde, než je naše pozornost. Možná je potřeba poodstopit a podívat z jiného úhlu, vidět širší obraz. Léčení se totiž děje VŽDY.  Ono nejlepší, co můžeme udělat, je přestat očekávat. Toto léčení nás opět přivádí k plnosti prožívání. Učí nás naslouchat životu jinak. Neléčí se symptomy nějaké konkrétní nemoci, uzdravuje se celý život a naše prožívání života, přichází životní pokrok. To, že nemoci nebo omezení, které člověk  do té doby měl, postupně (nebo ihned) mizí a odpadají, je jen vedlejším produktem toho, že se uzdravuje způsob prožívání života.  Člověk už našel, co hledal a omezení, které ho dovedlo až sem, si dovolí pustit. Jindy zřejmě své omezení ještě pro něco ve svém životě potřebuje. Někdy až s odstupem času člověk uvidí širší obraz, kde jednotlivé události života do sebe zapadají jako dokonalé puzzle, které začnou tvořit nádherný a smysluplný obraz. Někdy jsme jen ještě moc ponoženi v našich bolestech a nevidíme ho. A přesně v tom pomáhá Rekonektivní léčení nebo proces Znovunapojení.

  PŘIJĎTE SI PRO SVŮJ ZÁŽITEK Z REKONEKTIVNÍHO LÉČENÍ  30minutová konzultace včetně 10min. Rekonektivního léčení ZDARMA

Přestože se na konkrétní nemoci Rekonektivní léčení nezaměřuje,  bylo po něm hlášeno vyléčení i z vážných onemocnění:


 • rakoviny
 • nemocí souvisejících s AIDS
 • epilepsie
 • syndromu chronické únavy
 • roztroušené sklerózy
 • demence
 • mozkové obrny
 • revmatismu a artrózy
 • revmatoidní artritidy, osteoartritidy
 • hojení zlomenin
 • poúrazové poruchy hybnosti
 • oční vady
 • deprese
 • poškození během porodu

... a mnoho mentálních a emocionálních postižení

Pokud Vás nebo Vaše blízké trápí nějaká nemoc či zdravotní omezení a rozhodujete se, zda zvolit Rekonektivní léčení jako možnou cestu pro uzdravení, může Vám nabídnout významnou pomoc. Takovou, jakou bychom dříve ani nevymysleli. Obvykle ve svých představách vycházíme ze zkušenosti, kterou jsme do té doby zažili. Tohle je jiné, Rekonektivní léčení se děje mimo prostor a čas, dotýká se něčeho hluboko uvnitř nás a my se začínáme uzdravovat. Bohužel nebo spíš Buhudík nám nikdo nezaručí, jak přesně bude naše cesta k uzdravení vypadat, ale díky tomu tu je prostor pro zázraky - zázrak není nic jiného, než to, co se děje za zrakem - za běžně viděným.

Pokud budete mít štěstí, Vaše léčení přijde ve formě, kterou předpokládáte. Pokud máte opravdu štěstí, vaše léčení přijde ve formě, na kterou jste ani nepomysleli, takové, kterou má vesmír na mysli právě pro Vás.

Dr. Eric Pearl


Držím Vám na Vaší Cestě palce!

Více o mých aktivitách JIŽ BRZY naleznete na stránkách Cesta Vážky

www.cesta-vazky.cz

Akce, Novinky