Průběh Znovunapojení

Znovunapojení se dělá ve dvou sezeních, které trvají hodinu. Společný termín najdeme ponejlépe ve dvou následujích dnech po sobě nebo obden. Celý proces musí být ukončen do 72hod od jeho započetí. Na sezení si rezervujte hodinu času. První den strávíte na lehátku 30-40 minut, druhý den 35-45 minut. Mezi sezeními musí proběhnout noční spánek.

Průběh sezení je stejný jako u Rekonektivního léčení, liší se jen to, kam směruje Praktik frekvence Rekonektivního léčení ze sých dlaní, když ležíte na lehátku. Při Znovunapojení je to konkrétních energetických drah a bodů  (zatímco při Rekonektivním léčení je to "freestyle"). Pocitově můžete Znovunapojení vnímat obdobně jako Rekonektivní léčení (viz Průběh Rekonektivního léčení). Při provádění Znovunapojení mě samotnou překvapilo, že linie a body, do kterých se energie směruje, jsou v rukou hmatatelné.

Před tím, než přistoupíme ke Znovunapojení, není nutné projít Rekonektivním léčením.

Pokud člověku v tom nic nebrání, doporučuji projít sérií 3 Rekonektivních léčení a poté Znovunapojením. Proces léčení tělo "naladí" a zároveň člověk při ucelené sérii léčení člověk zpracuje řadu věcí, které měl zdřívějška nezpracované a už to nebude muset řešit, vědomí se rozšiřuje a on se už ve svém spojení s podstatou zabydluje. Znovunapojení je potom už jen pomyslné završení celého procesu.

Ale není to nezbytně nutné. Někdo přijde jen na ochutnávku, někdo jen na jedno nebo dvě léčení a pak přistoupí ke Znovunapojení. Rekonektivní léčení prostě před Znovunapojením není podmínkou. A funguje i bez něj.