Prezentace Reconnective Healing, The Reconnection a Setkání nad knihou Šalamoun promlouvá

14.04.2022

​Milí přátelé,

zveme Vás na setkání, kde Vám představíme dva způsoby, jak do svého života navrátit celistvost, harmonii a zdraví. Seznámíme se s frekvencemi Reconnective Healing a necháme je, ať samy pracují na harmonizaci.

​Řekneme si více o tom, co vlastně Reconnective Healing (Rekonektivní léčení) znamená a dotkneme se pochopení, proč jsou léčení často tak nečekaná a neomezená.

Získáme jasnější představu o tom, co je proces The Reconnection (Znovunapojení) a jakým způsobem stál právě tento proces před vznikem samotného Rekonektivního léčení.

​Frekvence RH si vyzkoušíme sami cítit, vnímat a kontaktovat se s nimi, aby mohly být součástí našeho ozdravného procesu.

To vše podpoříme ještě čtením z knihy od Dr. Erica Pearla, kterou napsal ve spolupráci s Frederickem Ponzlovem s názvem Šalamoun promlouvá. Kniha vznikla právě díky frekvencím RH a vezme nás do roviny, kde člověk více chápe svou úlohu v tomto poli. Kniha pojednává o hlubších filozofických myšlenkách na téma rovnováhy, smyslu života a integrity v našem životě. Jedná se o chanelingový materiál, který nám pomáhá lépe pochopit život a vlastní existenci.


Kdy: 14.4.2022, 18-20hod
Kde: Rekonektivní Centrum, Hybernská 24, Praha 1, 3.p.


V rámci setkání se dozvíte více o tomto tématu a máte možnost se zeptat na cokoli, co vás zajímá o Reconnective Healing (Rekonektivním léčení) a procesu The Reconnection (Znovunapojení).


Akci jsme pro vás připravili zcela zdarma. Pro rezervaci pošlete email na: rihova@cestavazky.cz , kapacita je omezena.


Těšíme se na Vás 

akcí Vás provede Vláďa Ekart