Vzdělávání  

Praktický, pestrý, hluboký a dynamický ponor... 8 hodin kurzu + 2hodiny bonusů 

s Ericem Pearlem a Jillian Fleer

K této on-line výuce se se můžete kdykoliv v budoucnu neomezeně vracet. 

Přemýšleli jste někdy o tom, že by bylo úžasné mít možnost jednoduše opravit nefunkční věci v životě? A co když je to možné, jen místo opravování se vlastně sami naladíme na ideální stav? ... vítejte ve světě Reconnective Healing (Rekonektivního léčení).

Uzdravte druhé, uzdravte sebe

                                                      Dr. Eric Pearl

Reconnective Healing je naprosto jednoduché a může se to naučit úplně každý. To, co se při něm děje je totiž naprosto přirozené a vlastně se to děje samo... lépeřečeno prostřednictvím frekvencí Reconnective Healing, které nesou energii, světlo a informace. A v tomto kurzu se s nimi naučíte kontaktovat a pracovat s nimi na osobní úrovni (pro sebe a své blízké). Jak málo stačí, abychom měli trvalý nástroj ke zlepšení našich životů. 

Více info ZDE

časově omezená MOŽNOST VOLNĚ SHLÉDNOUT 1.HODINU PORTÁLU ZDARMA (i v češtině)


OBSERVENOTICEEXPERIENCE

pozorujte vnímejte zažijte

on line Portál + živě Catalyzátor =  O.N.E. EXPERIENCE


11.- 12.6.2022 v Praze

Přijďte se naučit Reconnective Healing na profesionální úrovni. Společně sdílené pole energie, světla a informací spolu s ostatními studenty nese neopakovatelnou zkušenost, která se propíše i do Vaší práce. Společně se naučíme, jak ještě lépe naslouchat tomu, co se děje a co vlastně znamená léčení. Ať už chcete toto léčení dělat jako novou profesi nebo jen hledáte v životě skutečné poznání, jste na správné adrese. Ponořením se do pole frekvencí Reconnective Healing dochází navyšování vědomí, kdy původní vzorce a omezené struktury povolují a nastupeuje nová, lehčí a radostnější kvalita. Hodí se mít tento nástroj v životě.

Více ZDE

Aktuální přehled prezentací a přednášek je v sekci Akce

Akce, Novinky