DARUJTE ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ POKROK

Hledáte vhodný způsob, jak svým blízkým pomoci ve zkvalitnění jejich života? Potřebují najít sami sebe a nastolit hlubokou rovnováhou? Frekvence rekonektivního léčení nás spojují s naší podstatou a díky tomuto opětovnému spojení se všechny roviny člověka - fyzická, psychická, mentální i duchovní - začnou navracet do stavu původní rovnováhy. V souladu s tím se opět i životní oblasti (kariéry, zdraví, vztahů,...) začínají přeměňovat směrem k harmonii, která rezonuje s naší podstatou.


 Můžete druhým pomoci rozeznít a rozzářit jejich životy.Můžete zvolit Poukaz na Rekonektivní léčení, které člověka podpoří, pokud řeší nějaký problém ve svém životě (ať už zdravotní, karierní, vztahový,..). Jak pochází procesem Rekonektivního léčení, harmonizují se zároveň všechny oblasti života. Sezením rozvoj teprve začíná. Stačí jen 1-3 (vyjímečně 4), více není potřeba. Člověk získal přesně to, co potřeboval, aby si ukotvil změnu ve svém životě a mohla se projevit v čase.


Dárkový poukaz na The Reconnection®

(Znovunapojení)

Nebo Poukaz na Znovunapojení, které způsobuje evoluční skok v životě člověka. Po tomto procesu je člověk s léčivými frekvencemi v trvalém spojení a jeho život je ve stálém proudu kultivace, který zajišťují frekvece Rekonektivního léčení. Tento dárek je vhodný hlavně pro ty, kteří se zajímají o svůj životní rozvoj a evoluční vývoj.Objednání dárkového poukazu:

Následně obdržíte e-mail pro potvrzení Vaší objednávky spolu s platebními údaji a fakturou. Po zaplacení celé částky na ůčet Vám zašlu poštou objednané poukazy. Po celou dobu budeme ve spojení.